Online Lise – B2+ ( Lise İleri Seviye )

0 Review
Price 450.00 279.00

British Institute;

Gerçek online eğitim deneyimi ile Türkiye’de sizlere eğitim vermeye devam ediyor. Online Dil Eğitimlerinde uluslararası başarı kriterleri ve başarı ödülleriyle; Web sitemiz üzerinde güvenle, canlı sınıflarda 7/24 öğretmenlerin canlı anlatımı, akıllı tahta uygulamaları, ihtiyaç duyabileceğiniz yazılı, ses dosyaları ve videolarla desteklenmektedir.

Öğretmenler, canlı sınıf ortamında kursiyerlerle konuşarak gerçek sınıf ortamındaymış gibi İngilizce ve diğer dilleri öğrenip, konuşabilmenizi sağlar. Sanal sınıflarda kursiyerler sadece öğretmenlerle değil, sınıftaki ve sistemdeki tüm öğrencilerle konuşma, yazışma ve etkileşim imkânı bulurlar. Ayrıca aldığınız ve/veya kaçırdığınız tüm dersleri tekrar izleme imkanı sağlar.

Kayıt işlemini gerçekleştirmiş tüm kursiyerlerimiz, kendilerine gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile British Institute’nin büyülü dünyasına girebilirler.

Türkiye’de MEB bağlı olarak çalışan Çok Uluslu bir marka olarak Butik Örgün Eğitimler ve Online eğitimlere Müşteri memnuniyeti ve Eğitim Kalitesiyle eğitimlerine devam etmektedir. Aldığı Ulusal ve uluslararası başarı ödüllerinin onurunu duymaktadır.

British InstituteOnline eğitimlerde ‘’Öğrenme Garantisi’’ veren ilk ve tek kuruluştur. Devamsızlığı %10 fazla olmayıp, kur geçme sınavında başarısız olan her kursiyerimize koşulsuz ücretsiz eğitim tekrar hakkını garanti eder.

Genel İngilizce, TESOL, Almanca, TÖMER, Arapça, Rusça, İspanyolca, Temel Oyunculuk, Sinema ve Sahne Sanatları Eğitimlerini,, TOEFL, IELTS sınav eğitimleri ve İlköğretim İngilizcesi, Ortaöğretim İngilizcesi ile Lise İngilizcesi eğitimlerini 24 yıla aşkın deneyimiyle devam etmektedir.

Neler Öğrenceksiniz?

 • Online British Institute Kids metodunun Türkiye’deki İlk ve Tek temsilcisidir. British Institute Kids Modeli, çocukların en doğal ve eğlenceli şekilde Yabancı Öğretmenlerle (Native Speaker) ; dil öğrenmelerini ve konuşmalarını sağlamaktadır.
 • Lise 3. Sınıf temel seviye eğitimini içerip, eğitim süresi 45 ders saati
 • Eğitim Modeli 3 aşamadan oluşur.
  • Main Cours ( Ana Ders )
  • Aktivite Proğramları
  • Feed back Çalışmaları
 • Normal derslerin dışında faydalanabileceğiniz ücretsiz aktivitelerle dil öğrenmenin zannettiğinizden daha kolay ve zevkli olduğunu fark edeceksiniz.
  • Gramer Sınıfları
  • Konuşma Sınıfı
  • Sinema Kulübü
Curriculum is empty

british institute Yabancı Dil Kursu

British Enstitu Online Eğitim Portalı Türkiye'nin ilk interaktif eğitim verene online dil kursudur. ister evde, ister işte, ister tatilde! şube'de eğitimlerimizde tüm COVİD-19 önlemleri eksiksiz alınmıştır.