HAKKIMIZDA

Küresel Öğrenme ve Öğretim için Lider Platform

Yarın bizim "Büyüdüğümde" Ruh Günü!

Hakkımızda


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus 

British Institute: Yapay Zeka Destekli Dil Eğitimleriyle iletmek istediğiniz Dili Öğrenin ve hemen başlayın!

Yapay Zeka Destekli Dil Eğitimleriyle ile Başarıya Hızlı Ulaşın

British Institute, Türkiye’de bireysel ve kurumsal olarak başarılı, en kaliteli Dil Eğitiminlerini sunmaya kendini adamış bir kurumdur. Kapsamlı pratik fırsatlar sunan, 52 yılı aşkın profesyonel deneyim, akademik bilgi toplamı ve uluslararası standartları kullanarak kişiselleştirilmiş eğitim programları sunar. Bu programlar Yapay Zeka Öğretmenleri ile desteklenmektedir.

Modern eğitim teknolojisi ve Yapay Zeka’nın güçlü kullanımı ile Klasik Örgün Eğitim Modeli, Online Canlı Ders Eğitimleri ve Metaverse Campus Sanal Gerçeklik Eğitimleri gibi son teknolojilerin kullanımı ile başarı daha hızlı ulaşmaları için öğrenme süreçlerini hızlandırma fırsatı sunulmaktadır.

British Institute, Yapay Zeka destekli ‘İletişimsel Metod’ ve ‘Kişiye Özel’ eğitim sistemi ile dünyanın en büyük İngilizce dil modülünü sunan bir kurumdur. Her yıl yüzbinlerce öğrenciye, istedikleri dili kolayca öğrenme ve konuşabilme imkanı sağlar.

British Institute Dil Okulu, yabancı dil eğitimindeki son teknolojileri kullanarak sıradışı öğrenme deneyimlerini yaşatabilmektedir. Öğrenciler şu modern İngilizce öğrenmeyi yakalayabilirler:

 

•  Klasik Örgün Eğitimler
• Online Kampüs Canlı Eğitimler
• Metaverse Kampüs Sanal Gerçeklik Eğitimleri

 

British Institute; Oxford University Press, Longman, Prentice Hall, BBC ve Stanford University gibi eğitim kuralları ile Apple, IBM, SONY ve NEC gibi teknoloji firmalarının katkısı ile alanında uzman eğitimciler, bilgisayar programcıları ve sanatçılardan oluşan yaklaşık 200 bir kişilik takım tarafından tasarlanan British Institute Eğitim  Sistemi  ile Sınıfla birlikte eğitim, kişisel bilgilerin kaybolmasını, öğrenmenin etkin bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

British Institute , dil eğitimcileri, bilgisayar programları, nörologlar ve sanatçılardan oluşan bir ekip tarafından tasarlanan ilk ve en etkin çoklu ortam dil eğitim modülüdür. Nörobilimsel araştırmaların aralıklarında “anlama” becerisinden “otomatikleşme”nin sürdürülmesi ve İngilizce dilinin kalıcı hafızaya yerleşmesini hedefler.

 

British Institute de dil öğrenmenin veya dilinizi geliştirmenin tam zamanı  ! 

 

Yapay Zeka destekli dil eğitimleri ile başarıya ulaşma şansı sizi bekliyor!

British Institute’le yeni bir dil öğrenmek veya dilinizi öğrenmek istiyorsanız, Yapay Zeka destekli dil eğitimleri sayesinde başarıya hızlı bir şekilde ulaşarak yatırım yapın. Haydi, bu benzersiz öğrenme deneyimine siz de katılın!  leo.

10000

KAYITLI ÖĞRENCİLER

0

KURS

0

ÜLKE

İnsanlar
British Hakkında Diyor

İstediği Zaman, İstediğin Yer ve İstediğin Eğitim Modelinde sunan tek elden çözüm platformu. İnsanlar British'i seviyor çünkü İstedikleri Eğitime buradan kolaylıkla ulaşabiliyorlar.

Neyi Öğreneceksin
İşortakları İle?

Global İş Ortaklarımız ve Hizmet Alan Kurumsal Müşterilerimize tüm içtenlikle teşekkürler

Tom Sanders

English Instructor

Tom Sanders

English Instructor

Tom Sanders

English Instructor

Dollie Horton

English Instructor

Bizimle çalışan Takım arkadaşlar

Tom Sanders

President & CEO

Tom Sanders

Chief People Officer

Tom Sanders

Lead Developer

Dollie Horton

Project manager

Tom Sanders

Designer

Tom Sanders

Marketing

Tom Sanders

Financial Services

Tom Sanders

Copyrighter