YDS Sınav Hazırlık 2

Küresel Öğrenme ve Öğretim için Lider Platform

Yarın bizim "Büyüdüğümde" Ruh Günü!

YDS Sınav Hazırlık

YDS Hazırlık Eğitimler,

Kamu kurum ve kuruluşlarınca talep edilen yabancı dil yeterliliğini sağlamak bunun yanı sıra kamu personeli ve akademik kadrolara yerleşmek isteyen adayların girdikleri YDS, (Yabancı Dil Sınavı), ÖSYM tarafından düzenlenen bir yabancı dil sınavıdır.

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS), adaylara 80 sorunun sorulduğu ve sınav süresi olarak toplamda 3 saatlik (180 dakika) süre zarfının tanındığı bir dil sınavıdır.

YDS sınavına girerek aldıkları sonuçlarla adaylar, sadece İngilizce dillerini değil diğer birçok yabancı dile dair yeterliliklerini de belgelendirebilmektedirler. Bu kapsamda adaylara, başta İngilizce Almanca, Arapça, Fransızca, Rusça olmak üzere birçok dilden sınav hizmeti sağlanmaktadır.

Kazanılan YDS puanının geçerlilik süresi ise 5 yıl olmakla birlikte adaylar sınav sonuçlarını ücretsiz olarak ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi’nden öğrenebilirler. İsteyen adaylar ÖSYM Sonuç Açıklama Sistemi’nden de sınav sonuçlarını kontrol edebilmektedir.

Yüksek lisans ve doktora yapmak ya da akademik kadrolara atanmak isteyen adayların katıldığı YDS’ye dil tazminatı almak isteyen kamu personelleri tarafından da yoğun ilgi gösterilmektedir. YDS puanları ayrıca, doçentlik ve sanatta yeterlilik başvurularında, TUS (Tıpta Uzmanlık Sınavı) ve DUS (Diş Hekimliği Uzmanlık Sınavı) yerleştirme işlemlerinde de geçerlidir.

Tüm bu kapsam ve avantajlarından dolayı TOEFL IELTS vb. dil sınavlarında olduğu gibi YDS sınavı hazırlık programları kapsamında da adaylara birçok dil eğitim merkezi, İngilizce kursu, YDS kursu vb. tarafından özel ders hizmeti verilmektedir.

YDS Kursu Tavsiyesi

Türkiye’nin en büyük illerinden biri olan İstanbul’un Şişli ilçesinden her yıl YDS’ye yoğun bir katılım gerçekleşmektedir.

YDS’ye de yüksek lisans ya da doktoraya başvuru yapacak, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmak, dil tazminatı almak ya da sadece dil puanını belirlemek isteyen adaylar katılmaktadır. Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde olduğu gibi İstanbul Şişli’de yaşayan adaylar da kendilerine en iyi şekilde eğitim verecek Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı’na eksiksiz hazırlayacak YDS Kursu tavsiyesi aramaktadır.

YDS Kursu Fiyatları

YDS kursu fiyatları eğitimlerin içeriğinden ödeme yöntemlerine, dönemsel kampanyalardan katılımcıların seviyelerine göre geniş bir çerçevede değişiklik gösterebilmektedir.

British Institute olarak Platformun geliştiricisi ve YDS Eğitmeni tüm katılımcılarımızın tek bir noktadan hem YDS derslerine girebilmesini hem de YDS’de karşılaşabileceği YDS soru tipleri, YDS kelimeleri, YDS deneme sınavları gibi ihtiyaç duyacakları kaynaklara ulaşabilmesini sağlayarak öğrencilerini YDS’ye eksiksiz bir şekilde hazırlamaktadır.

 

Ayrıca, belirli bir İngilizce temeline sahip olup daha önce sınava giren ve puanını arttırmak isteyen adaylara da bu hedefleri doğrultusunda Soru-Deneme ve İleri Akademik Çeviri dersleri ile etkin bir şekilde yardımcı olmaktadır.

10000

KAYITLI ÖĞRENCİLER

0

KURS

0

ÜLKE

İnsanlar
BritishHakkında Diyor

İstediği Zaman, İstediğin Yer ve İstediğin Eğitim Modelinde sunan tek elden çözüm platformu. İnsanlar British'i seviyor çünkü İstedikleri Eğitime buradan kolaylıkla ulaşabiliyorlar.

testimonial-avatar-01
Dil Okulundan aldığım İngilizce eğitimi sayesinde çalışanlarımın gelişimini çok net gözlemledim.
Oliver Beddows
/ Designer, Manchester
testimonial-avatar-02
I don't have the time or money for a college education. My goal is to become a freelance web developer, and thanks to EduMall, I'm really close.
Madley Pondor
/ Reporter, San Diego
testimonial-avatar-03
I don't have the time or money for a college education. My goal is to become a freelance web developer, and thanks to EduMall, I'm really close.
Mina Hollace
/ Reporter, London
testimonial-avatar-04
I don't have the time or money for a college education. My goal is to become a freelance web developer, and thanks to EduMall, I'm really close.
Luvic Dubble
/ Designer, Manchester

Neyi Öğreneceksin
İşortakları İle?

Global İş Ortaklarımız ve Hizmet Alan Kurumsal Müşterilerimize tüm içtenlikle teşekkürler

Bizimle çalışan Takım arkadaşlar

Tom Sanders

President & CEO

Tom Sanders

Chief People Officer

Tom Sanders

Lead Developer

Dollie Horton

Project manager

Tom Sanders

Designer

Tom Sanders

Marketing

Tom Sanders

Financial Services

Tom Sanders

Copyrighter