Ortaöğretim İngilizcesi 2

Küresel Öğrenme ve Öğretim için Lider Platform

Tomorrow is our "When I Grow Up" Spirit Day!

Ortaöğretim İngilizcesi

Türkiye’nin en iyi dil okuluna, British Institute farkıyla dil eğitiminin tadını çıkarın!

 

Türkiye’deki tek temsilcisi olarak British Institute metodunun uluslararası markası, 14-19 yaş aralığındaki gençlerin en doğal ve eğlenceli şekilde Türk ve yabancı öğretmenlerle (Native Speaker) dil öğrenmelerini ve konuşmalarını sağlıyor. Eğitim Modeli 3 aşamadan oluşuyor:

1.      Ana ders: Yabancı öğretmenler eşliğinde sınıf ortamında gerçekleşir.

2.     Aktivite programları: Her gün bir saat süren konuşma, dinleme, müzik, eğitsel film çalışmaları ve drama çalışmaları gibi isteğe bağlı etkinlikler sunuyor.

3.  Geribildirim çalışmaları: Düzenli aralıklarla velilere eğitim bültenleri aracılığıyla öğrendikleri kelimeler ve konular hakkında bilgi veriyor; dil eğitiminde rehberlik hizmeti sunuyor.

 

British Institute tercih etmenizin avantajları:

 • Yabancı ve Türk öğretmenlerle eğitim
 • En fazla 12 kişilik sınıflar
 • %100 öğrenme ve konuşma garantisi
 • Her gün katılabileceğiniz British Institute aktiviteleri
 • Sosyal etkinlikler
 • Ücretsiz İngilizce kütüphanesinden yararlanma imkanı
 • Yıl sonu gösteri programları
 • Avrupa Dil Portföyü uyumlu British Institute sertifikası
 • Multimedia eğitim desteği
 • British Institute ; çok uluslu bir eğitim kurumu olup, uluslararası geçerliliği olan sertifika vermektedir.

British Institute , 14-19 yaş aralığındaki gençler için  yaş ve gelişim durumlarına uygun eğitimler vermekteyiz. Kursiyerlerimiz eğitime başlamadan önce yazılı sonra da sözlü olarak Seviye Tespit Sınavı’na dahil edilmektedir. Yaş ve İngilizce seviyelerine göre gruplara ayrılarak çocukların bu dili severek ve anlayarak ayrıca uygulayarak öğrenmelerine destek olunmaktadır.

İngilizce kursu eğitimi veren eğitmenlerimiz formasyon sahibi, alanında deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli bir eğitmen topluluğu, zengin içerikli materyaller ile iletişim ve uygulama ağırlıklı İngilizce kursu eğitimi çocukların dil gelişimini ve sosyal becerilerini aynı anda destekleyecek niteliklerde olmaktadır. Çocuğunuz isterseniz en fazla 12 kişilik sınıflarda, isterseniz sizin için oluşturacağımız özel kapalı gruplarda eğitimlere katılabilir.

British Institute olarak Lise İngilizce kursu eğitimi veren kurumumuzda Avrupa Dil Portfolyosu’na uygun ve okul müfredatı ile uyum gösteren bir ders planı uygulanmaktadır. Bu durumda öğrenci hem okulda ki İngilizce dersinde yüksek başarı sağlamakta hem de öğrendiği İngilizceyi her anlamda kullanabilme yeteneğine sahip olmaktadır.

Güvenlik

Eğitim kurumumuzda güvenliğe azami özen göstermekteyiz. En değerli varlıklarınız olan çocuklarınızın güvenliğini sağlamak asli görevlerimiz arasındadır. Bu sebeple kurumumuzda iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarımız yeterli güvenlik önlemlerini almış bulunmaktadırlar. Öğrencilerimizin kurumumuza gidiş gelişleri itina ile takip edilmekte ve velilerimiz gelmeden öğrencilerimiz eğitim kurumumuzda eğitim danışmanlarımızın nezaretinde bekletilmektedir Velilerle daima iletişim içinde olduğumuz eğitimin sonunda, kolej seviyesinde yabancı dile sahip ve bu dili aktif halde kullanabilen nesiller yetiştirmekteyiz.

Program süresince

 • Aktiviteler ile dili sevdirerek öğrenmesi hedeflenmektedir.
 • Konuşma odaklı eğitim şekli izlenmektedir.
 • Öğrenciler kendi yaş ve dil seviyelere uygun olan gruplarda eğitim almaktadır.
 • Öğrencilerimizin gelişimi düzenli yapılan sınavlarla kontrol edilirken, eksik kalan noktalar ödevler ve ek derslerle pekiştirilmektedir.
 • Eğitmenlerimiz sadece öğrenciyle değil aileleriyle de sürekli iletişim halindedir. Aileler dersler, sınavlar ve projelerden sürekli haberdar edilirken, danışmanlarımız velilerin sorularını yanıtlamak için her zaman hazır bulunmaktadırlar.

Öğretmenler

Öğretmenler, Lise İngilizce kurslarımızda görev almaya uygun olan bireyler arasından seçilmektedir. Lise seviyesini en iyi şekilde anlayıp, yorumlayabilen eğitimcilerimiz öğrencilerine ne şekilde yaklaşım gösterebileceklerini bilen kişilerdir. Ayrıca eğitmenlerimiz çocuk eğitimlerinde en azından 3 yıllık bir deneyime sahip olan, pedagojik formasyon almış olan, çocuklarla kolaylıkla iletişim kurabilen, yazılı ve sözlü sınavların gerçekleştirilmesi ile British Institute şubesi Lise İngilizce kursu bölümümüzde çalışma imkânı bulabilmektedirler.

Ölçme ve Değerlendirme

Ölçme ve değerlendirme sistemi ile Lise İngilizce kursunda öğrencilerin hangi seviyede olduklarının tespit edilmesi işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu aşamada öğrencilerin aldıkları eğitimlerden ne kadar fayda sağladıklarının ölçülmesi ve değerlendirmesi gerçekleştirilmektedir. Öğrenciler sınavlara tabi tutularak sınav sonuçları 100 tam puan üzerinden bir değerlendirmeye tabi tutulur. Öğrencilerimizin değerlendirilmesinde dinleme becerilerinin, okuma becerilerinin, kelime bilgisinin, dilbilgisi kurallarına uyum sağlama, yazma, konuşma becerilerinin değerlendirilmesi işlemleri yapılmaktadır. Lise İngilizce kursumuz öğrencilerimizi yazılı ve sözlü eğlenceli metodlar ile öğrencilerimize verilen eğitimler değerlendirilirken eksik yanları tespit edilen öğrencilerimize birebir eğitim ile dersleri telafi şansı verilmektedir.

Rehberlik

 

Rehberlik sistemimiz sayesinde, British Institute Lise İngilizcesi kursu eğitimlerinde sektörde bulunan eğitim kurumlarınından daha fazla tercih edilmekteyiz. Öğrencilerimizin yardıma ihtiyaç duydukları anda yanlarında olan konusunda uzman psikolojik danışmanlarımız rehberlik hizmeti vermektedirler. Bu hizmet sadece öğrencilere yönelik olarak verilmemektedir. Öğrencilerimizin başarılı olmaları bir nevi ailelerinin tutum ve davranışları ile de doğru orantılı olmaktadır. Rehberlik servisimizin öğrencilerimiz üzerindeki bir diğer önemli katkısı ise kendilerini daha yakından tanımalarını çevreleri ile iyi ilişkiler kurmalarını sağlamasıdır. Öğrenciler rehber öğretmenler tarafından sürekli bir gözlem halinde tutulmaktadırlar. Bu gözlem neticesinde psikolojik olarak gelişimleri yakından takip edilerek bu gelişime uygun eğitim planlamaları yapılarak doğru yöntemlerle eğitim verilmektedir.

10000

Students Enrolled

0

Courses

0

Countries

What Our
Learners Say

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum esti
testimonial-avatar-01
I don't have the time or money for a college education. My goal is to become a freelance web developer, and thanks to EduMall, I'm really close.
Oliver Beddows
/ Designer, Manchester
testimonial-avatar-02
I don't have the time or money for a college education. My goal is to become a freelance web developer, and thanks to EduMall, I'm really close.
Madley Pondor
/ Reporter, San Diego
testimonial-avatar-03
I don't have the time or money for a college education. My goal is to become a freelance web developer, and thanks to EduMall, I'm really close.
Mina Hollace
/ Reporter, London
testimonial-avatar-04
I don't have the time or money for a college education. My goal is to become a freelance web developer, and thanks to EduMall, I'm really close.
Luvic Dubble
/ Designer, Manchester

Who Will You
Learn With?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum esti

Improving Lives

Through Learning

Meet Our Team

Tom Sanders

President & CEO

Tom Sanders

Chief People Officer

Tom Sanders

Lead Developer

Dollie Horton

Project manager

Tom Sanders

Designer

Tom Sanders

Marketing

Tom Sanders

Financial Services

Tom Sanders

Copyrighter