İngilizce Konuşma Dersleri 2

Küresel Öğrenme ve Öğretim için Lider Platform

Yarın bizim "Büyüdüğümde" Ruh Günü!

İngilizce Konuşma Dersleri

İNGİLİZCE KONUŞMA EĞİTİMLERİ – ONLİNE

British Institute ile Online İngilizce Konuşma Sınıfları’nda sosyal bir ortamda, ana dilini konuşan yabancı Öğretmen arkadaşlarımız eşliğinde konuşarak, İngilizce yabancı dili yurt dışında yaşıyormuş gibi öğrenip, geliştirebileceğiniz bir ortam sağlar.

İngiltere’de Akademisyenler tarafından 1992 yılında geliştirilmiş ve hızla tüm dünyada yaygınlaşmıştır.

İngilizce telaffuz sorunu olanlar ve kendini geliştirmek isteyenler için hazırlanmıştır.

Sistem Communicative Approach (Dil Öğretiminde İletişimsel Yaklaşım) ve Language Acquisition (Dil Edinimi) üzerine kuruludur. 

British Online İngilizce Konuşma Sınıfları ile hem Hocanız hem de sınıf arkadaşlarınız ile pratik yaparak konuşma becerilerinizi arttırabilirsiniz.  

İngilizce Öğretmenlerinden oluşan deneyimli eğitim kadrosuyla, İngilizce konuşma becerilerini geliştirmek, hayatın her alanında rahat ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilmenizi hedefleyecek şekilde planlanmıştır.

British Online İngilizce Konuşma Sınıfları ile hem Hocanız hem de sınıf arkadaşlarınız ile pratik yaparak konuşma becerilerinizi arttırabilirsiniz. 

Pek çok insan İngilizce ile ilgili ‘anlıyorum ama konuşamıyorum’ ifadesini çokça kullanır. Bu durum insanların eğitim hayatından, iş hayatına hatta sosyal hayatına kadar etki eder ve neredeyse bir özgüven sorununa dönüşür.

Dil bilgisi çalışmaktan İngilizce konuşmaya fırsatınız kalmadı ya da sürekli dil bilgisi öğretildiğini bildiğiniz için herhangi bir adım atmayı tercih etmediniz. 

Online İngilizce Konuşma Sınıf Müfredatları;

 • A1 – A2 (başlangıç seviyesi) veya “anlıyorum, konuşamıyorum” seviyesi,
 • B1- B2 (orta seviye) veya “konuşabiliyorum” seviyesi,
 • C1 – C2 (ileri seviye) veya “akıcı konuşabiliyorum” seviyesidir.


British Institute Online İngilizce Konuşma Sınıfları’nda İngilizce eğitimleri almak için aşağıdaki gibi birçok sebebiniz olacaktır;

 • Online İngilizce Konuşma Sınıfları, eğitimleri Avrupa Dilleri Öğretimi Ortak Çerçeve Programı’na (CEFR) göre hazırlanmıştır.
 • Online İngilizce Konuşma Sınıfları, sınırlı sayıda öğrencilerden oluşur.
 • Uzman öğretmenler eşliğinde derslerde sürekli İngilizce konuşur, böylece öğrendiklerinizi hemen uygulamaya başlarsınız.
 • Eğitimleriniz sonunda Konuşma Kulübü sertifikanızı alabilirsiniz.
 • Online İngilizce Konuşma Sınıfları, öğrencileri hangi kurda olursa olsun İngilizce konuşma özgüvenine sahip olurlar.
 • Online İngilizce Konuşma Sınıfları, eğitimlerinde gündelik ve profesyonel hayatta kullanılan kalıp ve deyimleri ezberlemek zorunda kalmazsınız.
 • Online İngilizce Konuşma Sınıflarında, seviyenize en uygun sınıflarda seviyenize en uygun müfredatla eğitim alırsınız.
 • Sıkıcı bir ders ortamı yerine sürekli İngilizce konuşulan bir sınıfta İngilizce öğrenmek, hata yapma korkunuzu yenebilirsiniz.


British Institute, Online İngilizce Konuşma Sınıfları’nda sosyal bir ortamda, ana dilini konuşan yabancı Öğretmen arkadaşlarımız eşliğinde konuşarak, İngilizcenizi yurt dışında yaşıyormuş gibi öğrenip, geliştirebileceğiniz bir ortam sağlar. İngiltere’de Akademisyenler tarafından 1992 yılında geliştirilmiş ve hızla tüm dünyada yaygınlaşmıştır. British British Institute, Türkiye’de Online İngilizce Konuşma Sınıfları modelinin ilk ve tek temsilcisidir. Model, “dil eğitiminde iletişimsel yaklaşım ve dil edinimi” üzerine kuruludur.

 

İngilizce Öğretmenlerinden oluşan deneyimli öğretmen kadrosuyla, İngilizce Konuşma becerilerinizi geliştirmek, hayatın her alanında rahat ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilmenizi hedefleyecek bir şekilde verilmektedir.

Katılımcılar, kendilerini sözlü ve yazılı ifade edebilmek, konuşmalara katılabilmek üzere, her seviyede, günlük hayatın içinde geçen birbirinden farklı konuları işlerler bu sayede günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilecekleri kelime ve cümle yapılarına çok hızlı bir şekilde adapte olurlar.

10000

KAYITLI ÖĞRENCİLER

0

KURS

0

ÜLKE

İnsanlar
BritishHakkında Diyor

İstediği Zaman, İstediğin Yer ve İstediğin Eğitim Modelinde sunan tek elden çözüm platformu. İnsanlar British'i seviyor çünkü İstedikleri Eğitime buradan kolaylıkla ulaşabiliyorlar.

testimonial-avatar-01
Dil Okulundan aldığım İngilizce eğitimi sayesinde çalışanlarımın gelişimini çok net gözlemledim.
Oliver Beddows
/ Designer, Manchester
testimonial-avatar-02
I don't have the time or money for a college education. My goal is to become a freelance web developer, and thanks to EduMall, I'm really close.
Madley Pondor
/ Reporter, San Diego
testimonial-avatar-03
I don't have the time or money for a college education. My goal is to become a freelance web developer, and thanks to EduMall, I'm really close.
Mina Hollace
/ Reporter, London
testimonial-avatar-04
I don't have the time or money for a college education. My goal is to become a freelance web developer, and thanks to EduMall, I'm really close.
Luvic Dubble
/ Designer, Manchester

Neyi Öğreneceksin
İşortakları İle?

Global İş Ortaklarımız ve Hizmet Alan Kurumsal Müşterilerimize tüm içtenlikle teşekkürler

Bizimle çalışan Takım arkadaşlar

Tom Sanders

President & CEO

Tom Sanders

Chief People Officer

Tom Sanders

Lead Developer

Dollie Horton

Project manager

Tom Sanders

Designer

Tom Sanders

Marketing

Tom Sanders

Financial Services

Tom Sanders

Copyrighter