İlköğretim İngilizcesi 2

Küresel Öğrenme ve Öğretim için Lider Platform

Tomorrow is our "When I Grow Up" Spirit Day!

İlköğretim İngilizcesi

Türkiye’nin en iyi dil okuluna, British Institute Kids farkıyla dil eğitiminin tadını çıkarın!

 Türkiye’deki tek müdürü olarak British Institute Kids yönteminin uluslararası markası, 6-14 yaş aralığındaki insanların en doğal ve eğlenceli şekilde Türk ve yabancı öğretmenlerle (Anadili Konuşan) dil öğrenmelerini ve konuşmalarını sağlıyor. Eğitim 

 

Modeli 3 aşamalıdır:

Ana ders: Yabancı kişiler eşliğinde sınıf ortamında gerçekleşir.
Aktivite programları: Her gün bir saat süren konuşma, dinleme, müzik, eğitimsel film çalışmaları ve drama çalışmaları gibi genel bağlantılı etkinlikler sunuyor.
Geribildirim çalışmaları: Düzenli aralıklarla velilere eğitim bültenleri sayesinde öğrendikleri kelimeler ve konular hakkında bilgi veriyor; dil eğitiminde rehberlik hizmeti sunuyor.

* British Institute Kids’i tercih ettiğiniz kişilerin:

* Yabancı ve Türk eğitmenleriyle eğitim
* En fazla 12 kişilik sınıflar
* %100 öğrenme ve konuşma özgürlüğü
* Her gün katılabileceğiniz British Institute Kids aktiviteleri
* Sosyal etkinlikler
* Ücretsiz İngilizce havuzundan yararlanma imkanı
* Yıl programı gösteri programları
* Avrupa Dil Portföyü uyumlu British Institute sertifikası
* Multimedya eğitim desteği

British Institute Kids; Çok uluslu bir eğitim kurumu olup, uluslararası düzeyde olan sertifika vermektedir.
British Institute, 6-14 yaş aralığındaki çocukların yaş ve gelişim durumlarına uygun eğitimler vermekteyiz. Kursiyerlerimiz eğitimleri önceden yayımlandıktan sonra sözlük olarak Seviye Tespit Sınavı’na dahil edilmektedir. Yaş ve İngilizce seviyelerine göre gruplara ayrılarak çocuklar bu dili ciddi ve anlayarak ayrıcalıklarına göre öğrenmelerine destek olunmaktadır.

İngilizce kursu eğitimi veren eğitmenlerimiz formasyon sahibi, alanındaki eğitmenlerden oluşmaktadır. Alanında uzman ve yetişkinler bir eğitmen sistemleri, zengin içerikli materyaller ile iletişim ve uygulama ağırlıklı İngilizce kursları eğitimi, çocukların dil gelişimi ve sosyal yetenekleri aynı anda özelliklerde kalmaktadır. İsterseniz fazla 12 kişilik sınıflarda, isterseniz sizin için oluşturacağımız özel kapalı gruplarda eğitimlere katılabilir.

British Institute olarak ilköğretim İngilizce kursu eğitimi veren kurumumuzda Avrupa Dil Portfolyosu’na uygun ve okul müfredatı ile uyum gösteren bir ders planı uygulanmaktadır. Bu durumda öğrenci hem okulda ki İngilizce dersinde yüksek başarı sağlamakta hem de öğrendiği İngilizceyi her anlamda kullanabilme yeteneğine sahip olmaktadır.

Güvenlik

Eğitim kurumumuzda güvenliğe azami özen göstermekteyiz. En değerli varlıklarınız olan çocuklarınızın güvenliğini sağlamak asli görevlerimiz arasındadır. Bu sebeple kurumumuzda iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarımız yeterli güvenlik önlemlerini almış bulunmaktadırlar. Öğrencilerimizin kurumumuza gidiş gelişleri itina ile takip edilmekte ve velilerimiz gelmeden öğrencilerimiz eğitim kurumumuzda eğitim danışmanlarımızın nezaretinde bekletilmektedir Velilerle daima iletişim içinde olduğumuz eğitimin sonunda, kolej seviyesinde yabancı dile sahip ve bu dili aktif halde kullanabilen nesiller yetiştirmekteyiz.

Program süresince

Aktiviteler ile dili sevdirerek öğrenmesi hedeflenmektedir.
Konuşma odaklı eğitim şekli izlenmektedir.
Öğrenciler kendi yaş ve dil seviyelere uygun olan gruplarda eğitim almaktadır.
Öğrencilerimizin gelişimi düzenli yapılan sınavlarla kontrol edilirken, eksik kalan noktalar ödevler ve ek derslerle pekiştirilmektedir.
Eğitmenlerimiz sadece öğrenciyle değil aileleriyle de sürekli iletişim halindedir. Aileler dersler, sınavlar ve projelerden sürekli haberdar edilirken, danışmanlarımız velilerin sorularını yanıtlamak için her zaman hazır bulunmaktadırlar.

 

Öğretmenler

Öğretmenler, ilköğretim İngilizce kurslarımızda görev almaya uygun olan bireyler arasından seçilmektedir. İlköğretim seviyesini en iyi şekilde anlayıp, yorumlayabilen eğitimcilerimiz öğrencilerine ne şekilde yaklaşım gösterebileceklerini bilen kişilerdir. Ayrıca eğitmenlerimiz çocuk eğitimlerinde en azından 3 yıllık bir deneyime sahip olan, pedagojik formasyon almış olan, çocuklarla kolaylıkla iletişim kurabilen, yazılı ve sözlü sınavların gerçekleştirilmesi ile British Institute şubesi ilköğretim İngilizce kursu bölümümüzde çalışma imkânı bulabilmektedirler.

Ölçme ve Değerlendirme

Ölçme ve değerlendirme sistemi ile ilköğretim İngilizce kurslarında hangi seviyedeki bilgilerin tespit edilmesi işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu aşamada öğrencilerin eğitimlerinden ne kadar faydalanmalarının sağlandığına ilişkin ölçümler ve değerlendirmeler gerçekleştirilmektedir. Öğrenciler sınavlara tabi tutularak sınav sonuçları 100 tam puan üzerinden bir değerlendirmeye tabi tutulur. Öğrencilerimizin değerlendirmesinde konuşma özelliklerinin, okuma özelliklerinin, kelime bilgilerinin, dilbilgisi kurallarına uyum sağlama, yazma, konuşma özelliklerinin değerlendirilmesi işlemleri yapılmaktadır. İlköğretim İngilizce kurslarımız ayrıntılı ve sözlüksel, eğlenceli yöntemler ile birlikte verilen eğitimler tamamlanırken eksik yanları tespit edilen bölümlere bireysel eğitim ile dersler aralıklı olarak verilmektedir.

 

Rehberlik

 

Rehberlik sistemimiz sayesinde, British Institute ilköğretim İngilizce kursları eğitimlerinde bulunan eğitim kurumundan daha fazla tercih edilmekteyiz. Öğrencilerin yardıma ihtiyaç duydukları anda yanlarında olan konusunda uzman psikolojik danışmanlarımız rehberlik hizmeti vermektedirler. Bu hizmet sadece dağıtılmaya yönelik olarak verilmemektedir. Öğrencilerin başarılı olmaları bir nevi ailelerinin tutumu ve büyüme ile de doğru olmaya devam etmektedir. Rehberlik servisimizin parçaları üzerindeki bir diğer önemli parçaları ise daha yakından tanınmalarını çevreleri ile iyi satış kurmalarını sağlar. Öğrenciler rehber eğitmenleri tarafından sürekli bir gözlemleme kapsamındadırlar. Bu gözlemin psikolojik gelişimi yakından takip edilerek bu gelişime uygun eğitim planlamaları doğru şekilde verilmektedir

10000

Students Enrolled

0

Courses

0

Countries

What Our
Learners Say

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum esti
testimonial-avatar-01
I don't have the time or money for a college education. My goal is to become a freelance web developer, and thanks to EduMall, I'm really close.
Oliver Beddows
/ Designer, Manchester
testimonial-avatar-02
I don't have the time or money for a college education. My goal is to become a freelance web developer, and thanks to EduMall, I'm really close.
Madley Pondor
/ Reporter, San Diego
testimonial-avatar-03
I don't have the time or money for a college education. My goal is to become a freelance web developer, and thanks to EduMall, I'm really close.
Mina Hollace
/ Reporter, London
testimonial-avatar-04
I don't have the time or money for a college education. My goal is to become a freelance web developer, and thanks to EduMall, I'm really close.
Luvic Dubble
/ Designer, Manchester

Who Will You
Learn With?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum esti

Improving Lives

Through Learning

Meet Our Team

Tom Sanders

President & CEO

Tom Sanders

Chief People Officer

Tom Sanders

Lead Developer

Dollie Horton

Project manager

Tom Sanders

Designer

Tom Sanders

Marketing

Tom Sanders

Financial Services

Tom Sanders

Copyrighter