Kurumsal İngilizce Eğitimleri 2

Küresel Öğrenme ve Öğretim için Lider Platform

Yarın bizim "Büyüdüğümde" Ruh Günü!

Kurumsal İngilizce Eğitimleri

Türkiye’de MEB’e bağlı olarak çalışan Çok Uluslu bir marka olarak Butik Örgün Eğitimler ve Online eğitimlere müşteri memnuniyeti ve Eğitim Kalitesiyle eğitimlerine devam etmektedir. Aldığı Ulusal ve uluslararası başarı ödüllerinin onurunu duymaktadır.

 

Kurumsal Dil Eğitimleri 


İster küçük, ister büyük, ister kurumsal şirketi özel Dil Eğitim özellikleri vardır. İşte tam da bu sayede, sağlık birlikte kullanım ihtiyaçlarınızı dinliyor ve hedeflerinize kolaylaştıracak, size özel eğitim programları oluşturuyoruz. British Institute olarak uyguladığımız dil eğitim sistemi, aşama aşama bir öğrenme ana dil öğrenmesine benzetilerek yetiştirilir. Busayede çalışanlarınızın hem sosyal hem de iş hayatlarında rahatlıkla kullanabilecekleri pratik bir yabancı dil bilgisi edinmelerine özen gösteriyoruz.

 

Kurumlara özel hazırlanmış eğitim içeriklerimizle ;

1.    İngilizce

2.    Almanca

3.    Rusça

4.    Arapça

5.    İspanyolca

6.    İstediğiniz diğer dil eğitimleri de verilmektedir.

 

Çalışma planlarında yer alan pratik amaçlı derslerle, alanında uzman eğitmenlerimizin rehberliğinde çalışanlarımız, zevkli ve sosyal bir ortamda dil eğitimlerini kolayca öğreniyor. Bu eğitim programınız, firmanızın üst düzey yönetimi
dahil tüm çalışanlara yönelik hazırlanmıştır. Bu sayede, onu bir çalışanınıza tamamen kendi parçacıklarına uygun dil eğitimi vermeyi amaçlıyoruz.

 

British Institute Yabancı Dil Kursu;

1.    Mecidiyeköy mağazamızda,

2.    Firmanızın kendi bünyesinde

3.    British Online Dil platformunda Canlı Online dersler olarak

 

Bu eğitimler boyunca kursiyerlerin gelişmeleri takip edilir ve düzenli olarak takip edilir. Her çalışanınızın gelişimini, gelişimini ve başarılarını takip edip raporlayarak, ilgili departmanlara sunarız. İşte tam da bu nedenle, British Institute Kurumsal Dil Eğitimi programı sayesinde sizlerin kalıcı bir yabancı dil bilgisi öğrenmenin keyfini çıkarmasını sağlayabilirsiniz. Programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşın.

Kurumsal yabancı dil eğitimi almak isteyen şirketler,

 

British Institute Dil Okulları’nın programladığı Kurumsal Dil Eğitimlerini

 

1.Şirketinizin bünyesinde yapılacak şekilde planlanan Şirket İçi Eğitimler:

Şirket İçi eğitim programları, gerçekleştirileceği şirketin yapısı ve ortak zamanlar planlanırken, içeriği, süresi ve ayrıntılı şirket dağılımı ve çalışanların özelliklerinin yıllık olarak belirlenmektedir.

 

2.Şirket Çalışanlarına Yönelik İngiliz Kampüslerinde: 

Şirket çalışanları Kurumun tercihine bağlı olarak Açık Gruplarda ve/veya Kapalı Gruplarda eğitim alabilirler.


    a. Kapalı Grup Kurumsal Yabancı Dil Eğitimler

Çalışanlar, British Institute İngilizce Kursu Dönüşünde kendileri için oluşturulmuş sınıflarda eğitimgörmektedir. Sınıflarda eğitim, “Genel Seviye Belirleme Sınavı” uygulanmadan önce başladı. Dışarıdan birilerinin sunumunun söz konusu olduğu söylenemez. Şirket çalışanlarının eğitim sürecinin ilerletilmesi için Dönüşte uygulanan ders saatleri ayrı bir zaman diliminde eğitim verilmektedir.

    

    b.  Açık Grup(Sınıf) Kurumsal Yabancı Dil Eğitimi

Çalışanların standart sınıflarda diğer bakımla eğitimleri kapsamında Eğitim geliri avantajı daha çok zaman olması ve farklı kapasite sınıf seçeneklerinin oluşmasıdır.

 

 3.British Online Canlı Eğitimler

Dil Eğitimleri için zaman ve mekan aralığı bütünlüğü tamamen profesyonelce hazırlanmış çevrimiçi platformumuz da eğitimler planlanır. Eğitimler Online Canlı ders biçimleri sürdürülmekte olup online eğitim içerikleriyle eğitim desteklenmektedir. Canlı yapılan dersler kayıt edilir ve dersi kaçıranlar veya pekiştirmek isteyenler tekrar izleyebilirler. Tüm sınavlar online platformda gerçekleştirilip, raporlanarak ilgili departmanla paylaşılmaktadır.10000

KAYITLI ÖĞRENCİLER

0

KURS

0

ÜLKE

İnsanlar
BritishHakkında Diyor

İstediği Zaman, İstediğin Yer ve İstediğin Eğitim Modelinde sunan tek elden çözüm platformu. İnsanlar British'i seviyor çünkü İstedikleri Eğitime buradan kolaylıkla ulaşabiliyorlar.

testimonial-avatar-01
Dil Okulundan aldığım İngilizce eğitimi sayesinde çalışanlarımın gelişimini çok net gözlemledim.
Oliver Beddows
/ Designer, Manchester
testimonial-avatar-02
I don't have the time or money for a college education. My goal is to become a freelance web developer, and thanks to EduMall, I'm really close.
Madley Pondor
/ Reporter, San Diego
testimonial-avatar-03
I don't have the time or money for a college education. My goal is to become a freelance web developer, and thanks to EduMall, I'm really close.
Mina Hollace
/ Reporter, London
testimonial-avatar-04
I don't have the time or money for a college education. My goal is to become a freelance web developer, and thanks to EduMall, I'm really close.
Luvic Dubble
/ Designer, Manchester

Neyi Öğreneceksin
İşortakları İle?

Global İş Ortaklarımız ve Hizmet Alan Kurumsal Müşterilerimize tüm içtenlikle teşekkürler

Bizimle çalışan Takım arkadaşlar

Tom Sanders

President & CEO

Tom Sanders

Chief People Officer

Tom Sanders

Lead Developer

Dollie Horton

Project manager

Tom Sanders

Designer

Tom Sanders

Marketing

Tom Sanders

Financial Services

Tom Sanders

Copyrighter